Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy  usługi assistance Bydgoszcz. Współpracujemy z wszystkimi ubezpieczycielami z rynku. Teren działania to miejscowość Bydgoszcz. Jeśli potrzebna jest  ci pomoc drogowa lub auto laweta w okolicach miejscowości Bydgoszcz sprawdź, czy obsługujemy twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierowane jest do mieszkańców całego miasta Bydgoszcz.

Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej wypracowane na przestrzeni wielu lat owocuje sprawną obsługą. Gdy awaria jest prosta, może zostać usunięta natychmiast, natomiast gdy jest poważniejsza, proponujemy zwykle jeden z  serwisów mechanicznych, z którym współpracujemy.

W ramach assistance mechanik jest w stanie usunąć usterkę w twoim aucie. Dzięki długiej obecności na rynku nasza firma wypracowała sprawdzone kontakty do firm, jakim można z pewnością zaufać. Jeśli będzie to konieczne wskażemy  miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną  rozpoznane oraz rozwiązane raz na zawsze. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce, jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Bydgoszczy
I OKOLICACH